Lacnejšia a zároveň dokonalejšia. Koľko stojí Giulia MY2020?

13.11.2020

Alfa Romeo Giulia môžete na slovenskom trhu kúpiť vo výhodnejšej cenovej ponuke. Modelový rok 2020 s odstránenými nedostatkami, kvalitnejším a hodnotnejším interiérom a množstvom nových asistenčných prvkov je stále v predaji. Pozrite sa koľko stojí.

AKTUÁLNY CENNÍK

Giulia teda začína na cene 34 400 EUR s DPH za základný model Giulia, ktorý obsahuje základné prvky ako asistent jazdy v pruhu, automatické núdzové brzdenie, LED denné svietenie a zadné LED svetlá, nové textílne čalúnenie sedadiel, kožený volant a páka, Alfa Romeo DNA systém jazdné režimy, 16" zliatinové kolesá, 7" TFT displej pred vodičom, 8,8" dotykový displej na stredovej konzole, Bluetooth.

Základnú Giuliu dostanete s motorom 2.2 JTDm MultiJet s výkonom 100 kW (136 koní) a automatickou 8 stupňovou prevodovkou ZF. Giuliu poháňajú zadné kolesá.

Cenník aktuálne láka na cenové zvýhodnenie pre emotívnu verziu Veloce, ktorú môžete mať za 35 900 EUR bez DPH, teda 43 080 EUR s DPH.

Dôležitá je tiež záruka. Na všetky vozidlá poskytuje Alfa Romeo svojim zákazníkom zákonnú dvojročnú záruku a dodatočné 3 roky rozšírenej záruky (100.000 km) na pohonné ústrojenstvo vozidla, trojročnú záruku na lak a sedemročnú na prehrdzavenie karosérie. Počas základnej dvojročnej záruky nie je nijak obmedzený počet najazdených kilometrov a navyše je 24 hodín denne v celej Európe k dispozícii špeciálna asistenčná služba. Podmienkou poskytovania záruky je dodržanie Návodu na použitie a údržbu vozidla a predpísaných servisných prehliadok.

Na čo čakať? Autá ako Giulia pomaly vymierajú!

Tak nech Vám teda neutečie!