Cenník Alfa Romeo Stelvio MY2020

13.11.2020

V slovenskom cenníku Alfy Romeo Stelvio dominujú nové ceny. Poďme sa na ne pozrieť.

Hoci je Stelvio auto kategórie SUV, jazdnými vlastnosťami jednoznačne nezakryje svoj pôvod v športovom sedane Giulia. Príbuzenstvo vďaka platforme Giorgio prináša nevídane jazdné výkony Stelvia v zákrutách, ale aj pri bežnej prevádzke. Čo treba obetovať, aby ste si dokázali jazdné zážitky vychutnávať každý deň? Hovorí o tom cenník.

Stelvio môžete mať v základnej výbave Stelvio s 2.2 litrovým naftovým JTDm MultiJetom, 8 stupňovou automatickou prevodovkou ZF a výkonom 118 kW (160 koní) už od 42 300 EUR s DPH. Stelvio ženie dopredu zadná náprava. Čo ponúkajú jednotlivé výbavové línie?

Rovnako ako pri Giulii platí 5 ročná záruka Alfa Romeo. Na všetky vozidlá poskytuje Alfa Romeo svojim zákazníkom zákonnú dvojročnú záruku a dodatočné 3 roky rozšírenej záruky (100.000 km) na pohonné ústrojenstvo vozidla, trojročnú záruku na lak a sedemročnú na prehrdzavenie karosérie. Počas základnej dvojročnej záruky nie je nijak obmedzený počet najazdených kilometrov a navyše je 24 hodín denne v celej Európe k dispozícii špeciálna asistenčná služba. Podmienkou poskytovania záruky je dodržanie Návodu na použitie a údržbu vozidla a predpísaných servisných prehliadok.

Tak nech Vám teda neutečie!