Alfa Romeo Tonale - aktuálna ponuka

27.06.2022

Oficiálne zdroje ponúkajú len obmedzené množstvo informácií. Vďaka FCA //// FANS si však môžete pozrieť aktuálnu ponuku nového modelu Alfa Romeo Tonale, ceny a možnosti výbavy v prehľadnej forme. Model je už totiž oficiálne v predaji a díleri dostali prvé autá.

U jednotlivých predajcov zatiaľ nájdete exempláre v úvodnej edícii SPECIALE so špecifickými doplnkami. Medzi ne patria napríklad lesklé čierne ochranné prvky karosérie, tmavý rám scudetto Alfa Romeo, exkluzívne 20" disky kolies PROTOTIPO odkazujúce na koncept Tonale, červené brzdové strmene alebo nápis SPECIALE.

Bonusy vypršali

Začiatkom júna vstúpili do predaja na slovenskom trhu aj verzie SUPER, SPRINT, TI a VELOCE. Zatiaľ čo základná verzia SUPER s motorom 1.5 e-HYBRID štartovala so zvýhodnením 2400 € na sume 32 400 €, v prípade verzie VELOCE to bolo zvýhodnenie 3000 € a cenníková cena 41 100 €. Tomu je však nateraz koniec, pretože akčné ceny už nie sú platné.

V dôsledku nezastaviteľného navyšovania cien vstupných surovín, prepravy tovaru a energií skončili úvodné zľavy ani nie jeden mesiac po ich uvedení. Dobrou správou však je, že ceny úvodnej akčnej edície SPECIALE ostali atraktívne a to 39.000 € v prípade verzie s výkonom 130 koní a 40.800 € v prípade verzie s výkonom 160 koní.

Aktuálna ponuka

Na nasledujúcich pripravených informačných listoch si môžete prezrieť aktuálnu ponuku modelu Alfa Romeo Tonale aj s cenami platnými od 22.6.2022.

Máte otázky k modelu Tonale? Máte málo informácií a potrebujete tie kľúčové? Kontaktujte ma!